Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Trenerzy ocenili mecz Błękitnych z Bytovią

Dodano: 7 lat temu Autor:

W I rundzie pucharu Polski piłkarze Błękitnych Stargard przegrali z Drutex-Bytovią Bytów 1:2. Zapraszamy na komentarze szkoleniowców obu drużyn.

Krzysztof Kapuściński (Błękitni Stargard): Gratuluję trenerowi zwycięstwa. Pierwszy mecz o stawkę to zawsze niewiadoma, jak drużyna będzie wyglądała. Ten mecz pokazał, że jest potencjał w moim zespole. W drugiej połowie może nie zdominowaliśmy przeciwnika, ale byliśmy agresywniejsi. Wytrzymaliśmy lepiej trudy tego meczu. To też mnie cieszy. Kierunek, który obraliśmy jest dobry. Chciałbym podziękować zarządowi OSiR-u i panu prezydentowi za to, jakie mamy boisko. Nareszcie jest sztuczne nawodnienie i można pograć w piłkę. Lubimy grać na dobrych płytach.

Rafał Wójcik (Drutex-Bytovia Bytów): Przede wszystkim trzeba pogratulować naszemu zespołowi postawy i wyniku. To był bardzo trudny mecz z kilku względów. Wiadomo, że kończymy dopiero etap przygotowań. Wracamy po drugim obozie i forma fizyczna, szczególnie w drugiej połowie była niewiadomą. Podołaliśmy trudom tego spotkania. Trzeba również pogratulować przeciwnikowi, który swoją postawą napsuł nam bardzo dużo krwi. Udało się wyjść zwycięską ręką z tego pojedynku i cieszymy się z tego, że jesteśmy w 1/16. Wiemy doskonale, że Błękitni tradycyjnie zawsze w pucharach byli dobrym przeciwnikiem. Nie takie zespoły tutaj polegały, jak Bytovia. Szanujemy to zwycięstwo a gospodarzom trzeba pogratulować bardzo dobrej postawy