Dzisiaj jest: 25.8.2019, imieniny: Belii, Ludwika, Luizy

Wiadomo już jak będzie wyglądała Waimea

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!

Ponad 16 hektarów, a na nich 6 hal przeznaczonych do magazynowania, produkcji oraz obsługi logistycznej i nawet 2000 miejsc pracy

Wiadomo już jak będzie wyglądała Waimea
– takie mają być efekty inwestycji, którą jesienią tego roku w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii rozpocznie spółka Waimea Holding. To dopiero pierwszy etap budowy ogromnego centrum logistyczno-produkcyjnego.
 

Na terenach po lotnisku w Kluczewie poza halami przeznaczonymi do magazynowania, produkcji i obsługi logistycznej powstaną także doki z rampami hydraulicznymi oraz parkingi i obszerne place manewrowe.


– Zainteresowanie najemców inwestycją w Stargardzie jest bardzo duże, jesteśmy w trakcie finalizowania kilku umów najmu. Obserwujemy wzrastającą aktywność inwestorów z krajów skandynawskich i niemieckich. Doceniamy dobry klimat inwestycyjny, który wytworzył się ze strony władz samorządowych. Jest to dla nas niezwykle istotne przy planowaniu kolejnych inwestycji w województwie zachodniopomorskim – mówi Andrzej Rosiński, Prezes Zarządu Waimea Holding S.A.

Na terenie Waimea Logistic Park Stargard już na przyszły rok planowana jest budowa kolejnych wielofunkcyjnych obiektów magazynowych, przemysłowych i biurowych dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb kontrahentów. Do tej pory spółka zrealizowała już inwestycje w Szczecinie, Korczowej, Bydgoszczy i Rzeszowie. W planach rozwoju Grupy Waimea są jeszcze realizacje obiektów w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Wizualizacje: Waimea Holding S.A.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA