Dzisiaj jest: 24.7.2017, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Biegli z pomocą dla najmłodszych

Dodano: miesiąc temu Czytane: 514
Redakcja poleca!

Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę już za nami. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, w imprezie uczestniczyli pracownicy Bridgestone.

Biegli z pomocą dla najmłodszych
Przyświecał im jeden cel - pomoc najmłodszym.

W sobotę 17 czerwca w Stargardzie odbył się jedenasty już Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę. Wzięła w nim udział reprezentacja Bridgestone Stargard. 35 osób postanowiło pokonać dziesięciokilometrową trasę i sprawdzić się w wyścigu. Pracownicy BSST zdecydowali się na udział w biegu jeszcze z jednego powodu. Za każdy pokonany kilometr Firma Bridgestone Stargard przekazała 10 zł dla dzieci ze stargardzkich placówek opiekuńczo-wychowawczych. To nie pierwszy raz, kiedy pracownicy, wrażliwi na los najmłodszych, włączają się w akcje pomocy dzieciom. W tym roku dzięki tak licznej reprezentacji, udało się zebrać aż trzy i pół tysiąca złotych! Dyrektor Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Stargardzie pani Agnieszka Ignasiak, bardzo sobie ceni współpracę z Bridgestone Stargard:
Bardzo się cieszę, że firma Bridgestone Stargard pomaga najmłodszym. Dla naszych podopiecznych każde wsparcie sponsorów jest nieocenione. Przekazane pieniądze chcielibyśmy przekazać na letni odpoczynek dzieci. Pomoc ze strony sponsorów to jednak nie tylko pieniądze, to dużo więcej. W dzieciach, które widzą, że ktoś o nich pamięta, rodzi się poczucie własnej wartości. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie wszystkim pracownikom, organizatorom, którzy zechcieli, po raz kolejny, włączyć się w akcję pomocy naszym podopiecznym”.

Warto wspomnieć, że najszybszy z reprezentacji BSST okazał się pan Wojciech Babicz. Wszyscy pracownicy Bridgestone Stargard, którzy wzięli udział w biegu, otrzymali od firmy zestawy startowe. BSST sfinansowało również opłatę za udział w biegu.
Celem Biegu o Błękitną Wstęgę jest m.in. popularyzacja aktywności fizycznej jako zdrowego stylu życia, popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchowej, promocja Miasta Stargard, powiatu stargardzkiego i województwa zachodniopomorskiego.


Artykuł sponsorowany.
 
Źródło: Bridgestone Stargard
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.