Dzisiaj jest: 24.7.2017, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

SPRAWDŹ CZY TWOJE AUTO JEST GOTOWE NA WAKACJE JUŻ 8 CZERWCA W STARGARDZIE

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 517

„Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych podróży?” -

SPRAWDŹ CZY TWOJE AUTO JEST GOTOWE NA WAKACJE JUŻ 8 CZERWCA  W STARGARDZIE
to pytanie powinien sobie zdać każdy kierowca planujący dłuższą podróż autem. Teraz każdy, kto przyjedzie w czwartek, 8 czerwca, w godzinach 10-16 na parking przy supermarkecie TESCO (ul. Szczecińska 81) będzie miał okazję za darmo sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. W ramach ogólnopolskiej akcji PitStop, specjaliści z ProfiAuto i Aris-Auto – lokalnego dystrybutora części samochodowych, skontrolują samochody pod kątem bezpieczeństwa.

Daleka podróż w góry czy nad morze wymaga pełnej sprawności pojazdu. Zwłaszcza, gdy wyjeżdża cała rodzina, zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa staje się priorytetem. Dlatego sprawdzenie samochodu to pierwszy krok do rozpoczęcia letniego sezonu motoryzacyjnego. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących chcą zwrócić uwagę przedstawiciele ProfiAuto i Aris-Auto, którzy będą za darmo sprawdzać stan techniczny samochodów mieszkańców Stargardu Szczecińskiego. To unikalna możliwość skontrolowania m.in. ustawienia świateł, klimatyzacji, stanu ogumienia i akumulatorów, ale także okazja do konsultacji ze specjalistami.

– Jako firma motoryzacyjna chcemy być częścią projektu PitStop ze względu na jego prospołeczny aspekt związany z bezpieczeństwem na drodze. Wspieramy akcję, by świadomość kierowców była coraz większa, jeśli chodzi o sprawność samochodów. Wraz z nami zaangażowane w akcję jest Radio Stargard, a także zaprzyjaźnione warsztaty – mówi  Dorota Paluch z firmy Aris-Auto, należącej do sieci ProfiAuto.
Na uczestników imprezy czekają również drobne upominki. Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz ARIS-AUTO. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Stargard.
 
O ProfiAuto Serwis:
ProfiAuto Serwis to prężnie rozwijająca się sieć warsztatów niezależnych, budowana przez markę ProfiAuto, zrzeszającą ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz 900 serwisów samochodowych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Główne założenia projektu to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych w sieci warsztatów.

O ProfiAuto:
ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje również niemal 900 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop. Marka jest również sponsorem zespołu ProfiAuto Racing Team, biorącego udział w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz pomysłodawcą programu „Projekt Warsztat” emitowanego na antenie TVN Turbo.
Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto
 

Materiał sponsorowany Aris-Auto części samochodowe

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.