Dzisiaj jest: 27.9.2024, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Błękitni wracają z Radomia bez punktów

Dodano: 8 lat temu

Nie udał się wyjazd Błękitnych do Radomia. Po ciekawym i szybkim meczu Błękitni przegrali z Radomiakiem 2:1 (2:0).

Mecz  ustawiła bramka strzelona przez gospodarzy już w 24 sekundzie  ! Błękitni próbowali wyrównać i szukali sytuacji bramkowych. Niestety zamiast remisu w 20 minucie było już 2:0 dla Radomiaka. Jedyną bramkę dla Błękitnych w 75 minucie zdobył Maciej Kazimierowicz. W doliczonym czasie gry czerwoną kartką ukarany został Michał Magnuski, który sfaulował zawodnika Radomiaka wychodzącego sam na sam z Przemysławem Wróblem.

Radomiak Radom - Błękitni Stargard 2:1 (2:0)

Bramki:  Stąporski 1 min., Agu 20 min. (Radomiak) , Kazimierowicz 75 min. (Błękitni)

Żółte kartki:   Bemba, Gurzęda, Spychała, Kościelniak, Kwiek , Stąporski (Radomiak)Karmański, Więcek, Flis, Czapłygin (Błękitni)

Czerwona kartka: Magnuski  (Błękitni)

Radomiak Radom: Szady – Spychała (79. Stróżka), Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Agu, Bemba (86. Gawron), Kościelny, Brągiel, Kwiek (59. Kucharski), Stąporski (89. Śliwiński).

Rezerwowi: Banasik, Filipowicz, Janik.

Błękitni Stargard: Wróbel – Szymusik, Baranowski, Liśkiewicz, Gutowski, Więcek (46. Kazimierowicz), Lisowski (72. Magnuski), Karmański (46. Czapłygin), Fadecki, Flis, Brzeziański.

Rezerwowi: Bełtowski, Inczewski, Pluta, Sestrnskyi.

Sędzia główny: Paweł Kukla (Kraków)

W niedzielę 28 sierpnia o godzinie 15:00 Błękitni przy Ceglanej zagrają z Puszczą Niepołomice, która dziś pokonała przed własną publicznością Rozwój Katowice 2:1.

Źródło: Błękitni Stargard