Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Scena Stargardzkiego Centrum Kultury - Koncert Michała Bajora pt. „Kolor Cafe”. Przeboje włoskie i francuskie

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury Dodano:
Scena Stargardzkiego Centrum Kultury - Koncert Michała Bajora pt. „Kolor Cafe”. Przeboje włoskie i francuskie

MICHAŁ BAJOR

„Kolor Cafe”. Przeboje włoskie i francuskie.

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany , nucił ich ponadczasowe piosenki . Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej “Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf.
Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

Koncert dla widzów od lat 6

Bilety do nabycia w kasie SCK oraz online: SCENAKONESERA.PL, SCK STARGARD.PL, EBILET.PL, KUPBILECIK.PL

 


Najedź kursorem, kliknij i powiększ

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria