Dzisiaj jest: 9.8.2022, imieniny: Klary, Romana, Rozyny

Teatr Polski - " MY HRABINY NIE PŁACZEMY"

Data wydarzenia: Lokalizacja: Teatr Polski - Scena Kameralna Nowy Browar II piętro Dodano:
Teatr Polski - " MY HRABINY NIE PŁACZEMY"

Olga Adamska 

„My hrabiny nie płaczemy" 

„My hrabiny nie płaczemy" – autorski spektakl Olgi Adamskiej z akompaniamentem akordeonu w rękach Romana Rydza. Recepta na to jak godzić się z przemijaniem nie rezygnując z siebie i swoich pragnień oraz jak znaleźć wolność i autonomię bez wyzbywania się miłości do mężczyzn.

Olga Adamska świeżo i inteligentnie podchodzi do najpopularniejszych tematów, takich jak: życie, aktywności, marzenia, wszelakie związki  i relacje damsko-męskie. Przedstawia je  z kobiecego punktu widzenia, lecz spektakl nie jest adresowany wyłącznie do publiczności żeńskiej.
 

Mówione i śpiewane zabawne i wzruszające historie oparte są na celnej obserwacji współczesnej codzienności. Aktorka przekazuje receptę na to jak być dzisiaj kobietą, która lubi i ceni siebie. Poczucie humoru i dystans, błyskotliwość i ironia z dużą dozą ciepła i zrozumienia – w monologach Olgi Adamskiej można rozpoznać własne doświadczenia i roześmiać się terapeutycznie. W przeważającej większości dowcipne monologi debiutującej poza Internetami Anny Ołów Wachowicz.

Pozostałe terminy grania sztuki w grudniu: niedziela - 5.12 - 19.00
Dowiedz się więcej + kup bilety: TUTAJ

Repertuar: TUTAJ

 


Autor foto: Karolina Nowaczyk
Anna Bal

 

Teatr Polski w Szczecinie

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje - power & fire. Galeria