Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Teatr Polski - "MY HRABINY NIE PŁACZEMY"

Data wydarzenia: Lokalizacja: Teatr Polski - Scena Kameralna Nowy Browar II piętro Dodano:
Teatr Polski - "MY HRABINY NIE PŁACZEMY"

„My hrabiny nie płaczemy" – autorski spektakl Olgi Adamskiej z akompaniamentem akordeonu w rękach Romana Rydza. Recepta na to jak godzić się z przemijaniem nie rezygnując z siebie i swoich pragnień oraz jak znaleźć wolność i autonomię bez wyzbywania się miłości do mężczyzn.
 

Olga Adamska świeżo i inteligentnie podchodzi do najpopularniejszych tematów, takich jak: życie, aktywności, marzenia, wszelakie związki  i relacje damsko-męskie. Przedstawia je  z kobiecego punktu widzenia, lecz spektakl nie jest adresowany wyłącznie do publiczności żeńskiej.
 

Mówione i śpiewane zabawne i wzruszające historie oparte są na celnej obserwacji współczesnej codzienności. Aktorka przekazuje receptę na to jak być dzisiaj kobietą, która lubi i ceni siebie. Poczucie humoru i dystans, błyskotliwość i ironia z dużą dozą ciepła i zrozumienia – w monologach Olgi Adamskiej można rozpoznać własne doświadczenia i roześmiać się terapeutycznie. W przeważającej większości dowcipne monologi debiutującej poza Internetami Anny Ołów Wachowicz.

Pozostałe terminy grania sztuki w listopadzie: czwartek - 25.11 - 19.00, sobota - 27.11 - 16.00, niedziela - 28.16.00

Dowiedz się więcej + kup bilet na wydarzenie: TUTAJ

Repertuar: TUTAJ

 


 

Autor foto: Karolina Nowaczyk
Plakat: Anna Bal

Teatr Polski w Szczecinie

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA