Dzisiaj jest: 24.6.2024, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Teatr Polski; Chwila nieuwagi

Data wydarzenia: Lokalizacja: Teatr Polski: Scena Dekadencja Nowy Browar I piętro Dodano:
Teatr Polski; Chwila nieuwagi

CHWILA NIEUWAGI
 

Ian Ogilvy to popularny aktor znany, chociażby z roli Simona Templara w sensacyjnym serialu "Powrót Świętego". Tym razem poznacie go Państwo jako dramaturga.

"Chwila nieuwagi" to farsa, której bohaterem jest neurotyczny i nudny księgowy. Całkowicie oddany swojej pracy, sumienny, uporządkowany i bez życia towarzyskiego.

Wystarczy jednak - tytułowa - chwila nieuwagi, aby to poukładane życie wywróciło się do góry nogami. Biedaczek wplątuje się w aferę z rosyjską mafią w tle. W jego mieszkaniu pojawia się tajemniczy nieznajomy, którego w żaden sposób nie może się pozbyć, a który - dodatkowo - systematycznie opróżnia mu barek.Policja nie reaguje. Do tego, w skromnej dotychczas sekretarce budzi się dzika lwica, która próbuje go uwieść.
I na to wszystko zjawia się mamusia zatroskana o losy biednego, nieporadnego syneczka…


A to dopiero początek...

Pozostałe terminy grania sztuki w kwietniu: środa-05.04-19.00, środa-12.04-19.00, czwartek-13.04-19.00, piątek-14.04-19.00, sobota-15.04-19.00, niedziela-16.04-19.00
Dowiedz się więcej oraz kup bilet: TUTAJ


 


Foto: Włodzimierz Piątek

 

TEATR POLSKI W SZCZECINIE

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja