Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Młodzicy pokazali pazur w Piotrkowie

Dodano: 9 lat temu

Zawodnicy Feniksa Stargard wywalczyli 4 medale podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS w Zapasach Młodzików, które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim.

Zapaśnicy i zapaśniczki naszego klubu wywalczyli łącznie 4 medale i zajęli 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Najlepszy występ zanotowała Oliwia Fudała, która zwyciężyła w kategorii 67 kg. Pierwsze miejsce zajął też Marek Zaradkiewicz (85 kg). Drugim stopniem podium musieli zadowolić się Michał Wolański (63 kg) i Hubert Skrzecz (73kg). Z naszej ekipy w Piotrkowie tym razem bez medalu wrócili Lidia Janowska, Szymon Waglewski i Małgosia Domaradzka.

Zawodników Feniksa „w akcji” będzie można zobaczyć podczas Dni Stargardu. W sobotę 20 czerwca o 11.30 rozpoczną się pojedynki najmłodszych adeptów zapasów przed basenem OSiR przy ul. Szczecińskiej.

Źródło: Urząd Miejski