Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ważny jest czynnik ludzki

Dodano: 8 lat temu Autor:

1 lipca na spotkaniu z kadrą kierowniczą Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie,

Ważny jest czynnik ludzki
Starosta Stargardzki Waldemar Gil oficjalnie przedstawił nową dyrektor placówki, Annę Skierkowską.

Pierwszy dzień sprawowania funkcji nie był łaskawy. Wypadek drogowy na drodze krajowej nr 10 z udziałem czternastu osób postawił całą placówkę w stan najwyższej gotowości. Ale ta sytuacja, jak przyznała Anna Skierowska, pokazała dobrą organizację pracy szpitala.

W spotkaniu wzięli udział ordynatorzy oraz pielęgniarki oddziałowe. Starosta przedstawił nową kierowniczkę szpitala jako osobę z bogatą wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim zaangażowaną społecznie.

„Cenię sobie przede wszystkim pracę zespołową. Ta praca musi być sprawna, aby przynosiła pacjentom komfort leczenia, a nam wszystkim zadowolenie z pracy. Dla mnie bardzo ważny jest czynnik ludzki” – powiedziała Anna Skierowska. Nowa dyrektor szpitala przyznała, że z wieloma osobami zdążyła się już poznać, ale zamierza odwiedzić wszystkie oddziały, aby osobiście spotkać się z pracownikami.

Starosta podziękował również Ewie Bobrowicz-Jadackiej, która przez kilka miesięcy pełniła obowiązki dyrektora szpitala. Nowej kierowniczce placówki życzył natomiast, aby jak najlepiej poradziła sobie z obowiązkami. Anna Skierkowska w obecności kadry szpitala podpisała umowę o pracę. Gratulacje złożyli jej obecni na spotkaniu: odpowiadający za kwestie zdrowotne w powiecie Członek Zarządu Ireneusz Rogowski, Przewodniczący Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Tomasz Szczerba oraz Sekretarz Powiatu Tadeusz Ler.
Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ArtFestiwal 2022 cz.1. Galeria