Dzisiaj jest: 15.4.2024, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Książnica na nowo w sieci

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

Aktualności, ciekawostki ze świata literatury, ABC użytkownika, dostęp do indywidualnego konta i katalogów w jednym miejscu – ruszyła nowa strona internetowa Książnicy Stargardzkiej.

Książnica na nowo w sieci

Aktualności, ciekawostki ze świata literatury, ABC użytkownika, dostęp do indywidualnego konta i katalogów w jednym miejscu – ruszyła nowa strona internetowa Książnicy Stargardzkiej. Pod adresem www.ksiaznicastargadzka.pl wszyscy miłośnicy czytania i uczestnicy wydarzeń kulturalnych w KS znajdą najważniejsze informacje. Dzięki dodatkowym ułatwieniom z witryny bez problemu skorzystają także osoby z niepełnosprawnościami.
 

Na stronie można dowiedzieć się więcej o historii placówki, jak i poznać aktualną ofertę. Bezpośrednio z witryny przejdziemy także do internetowego katalogu i konta czytelnika. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Książnicą, opracowane zostało ABC użytkownika. W razie wątpliwości albo pytań warto też zajrzeć do zakładki Kontakt. Są tam wszystkie adresy, telefony i godziny otwarcia KS i jej filii. Można również skontaktować się z bibliotekarzami poprzez prosty, internetowy formularz.
 

Nowa strona Książnicy jest przyjazna dla wszystkich użytkowników. Po prawej stronie znajduje się niebieska ikonka. Wystarczy ją rozwinąć i skorzystać z wybranych ułatwień dostępu. Można m.in. powiększyć tekst, wybrać tryb szarości albo wysoki kontrast. To duże udogodnienie zwłaszcza dla seniorów i osób mających problemy ze wzrokiem.

Nadal warto także obserwować facebookowy profil Książnicy. Tam również można znaleźć najświeższe wiadomości, zaproszenia i relacje z wydarzeń.

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard i blue. Fotorelacja