Dzisiaj jest: 27.7.2024, imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Zapaśnicy LKS Feniks PESTA Stargard z medalami Pucharu Polski

Dodano: rok temu Autor:

W Kraśniku w miniony weekend (29.09 - 1.10) odbył się II Puchar Polski Juniorów Młodszych w zapasach kobiet i stylu wolnym oraz XXXI Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej- Juniorów.

W Kraśniku w miniony weekend (29 września - 1 października) odbył się II Puchar Polski Juniorów Młodszych w zapasach kobiet i stylu wolnym oraz XXXI Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej- Juniorów.

Wystartowało łącznie 342 zawodników i zawodniczek z Polski, Węgier, Ukrainy, Izraela, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji oraz Niemiec. W tym gronie było sześcioro przedstawicieli LKS Feniks PESTA Stargard.

Szczególne wyróżnienia należą się dla Nikoli Piechockiej, która w dwóch ostatnich walkach stoczyła bardzo dobre pojedynki i w kategorii wagowej 57 kg zajęła drugie miejsce.

Mirosława Diachyna zdobyła pierwszy krążek w grupie kadetek (57kg). W pojedynku o brązowy medal wyszła skoncentrowana i stoczyła bardzo dobrą walkę. Srebrny medal zdobył najmłodszy w grupie juniora Artem Oksem (61kg), który stoczył świetne walki i dopiero w finale przegrał na punkty 0:6. Siódme miejsce w kategorii 61kg zajął Jakub Matwiejczyk. Łukasz Gocół (55kg) zakończył zawody na 12. miejscu, a 18. lokatę zajął Filip Pawlikowski 65kg).

Źródło: Feniks Pesta Stargard
LOTTO 3x3 Quest Smart City Stargard 2024. Fotorelacja