Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Art Junior 2023

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Dokładnie w tę niedzielę odbędzie się artystyczne wydarzenie dla najmłodszych twórców stargardzkiej kultury - ArtFestiwal Junior 2023. Co nas czeka?

Art Junior 2023

Dokładnie w tę niedzielę odbędzie się artystyczne wydarzenie dla najmłodszych twórców stargardzkiej kultury - ArtFestiwal Junior 2023. Co nas czeka?

W niedzielę 28 maja przy ulicy Portowej 3 na terenie Parku Bolesława Chrobrego przy Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się Art Festiwal dla najmłodszych. 

ArtFestiwal Junior potrwa w godzinach od 14:00 do 18:00. W tym czasie stargardzianie będą mogli uczestniczyć w rozmaitych aktywnościach, takich jak m.in. kartonowy architekt, bieg na płocie, zabawa pędzlami czy gry z harcerzami.
Impreza odbywać się będzie w dwóch strefach: w parku przy MDK oraz w środku budynku.

W programie artystycznej imprezy zaplanowano m.in. sześć wystaw plenerowych znakomitych artystów - w tym Ryszarda Balonia. W piwnicy w MDK prezentowane będą formy abstrakcyjne i ceramika. A w galerii kominkowej odbędzie się koncert zespołu ze Szkoły Muzycznej PSM i OSM. Na scenie przy parku odbędzie się m.in. występ Rupaków czy taniec Hip Hop i Break Dance Bartosza Zakrzewskiego.



 


Najedź kursorem na grafikę, kliknij i powiększ


 

Julia Zygmuntowicz doskonali swój warsztat dziennikarski w Pracowni Lokalności i Dziennikarstwa w Stargardzkim Centrum Kultury pod okiem Aleksandry Zalewskiej-Stankiewicz.
Korzystając z gościnności naszego portalu, który w swojej misji ma promocję młodych talentów, publikuje na nim swoje artykuły.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja