Dzisiaj jest: 8.12.2023, imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

Książnica na biennale

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Pod koniec ubiegłego roku poznaliśmy nowe logo i cały system identyfikacji wizualnej przygotowane w związku z przebudową Książnicy Stargardzkiej.

Książnica na biennale

Pod koniec ubiegłego roku poznaliśmy nowe logo i cały system identyfikacji wizualnej przygotowane w związku z przebudową Książnicy Stargardzkiej. Ich autorem jest Dawid Czajkowski. Teraz jeden z jego plakatów – „Dom Książki” – zostanie zaprezentowany na 28. Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie.
 

MBP to bardzo prestiżowe wydarzenie, w którym biorą udział artyści z całego świata. W tym roku twórcy, eksperci i szeroka publiczność będą mogli zobaczyć plakat naszej Książnicy na wystawie i w konkursie głównym. „Dom Książki” jest jednym z elementów nowej identyfikacji wizualnej KS. Dawid Czajkowski opracował ją w oparciu o specyfikę placówki i jej czytelników – obecnych, ale i przyszłych. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.
 

Wszystko wskazuje na to, że wyremontowana Książnica będzie najlepszym domem dla wszystkich książek. Charakteru zmodernizowanej bibliotece nada także neon z lat 70. O tej wyjątkowej ozdobie można przeczytać tutaj.

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II PARADA MIKOŁAJÓW - FOTORELACJA