Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Opieka wytchnieniowa ? nabór

Dodano: rok temu

Od poniedziałku (3.04.) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będzie przyjmował wnioski od stargardzian, którzy chcieliby skorzystać z tzw. opieki wytchnieniowej.

Opieka wytchnieniowa ? nabór

Od poniedziałku (3.04.) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będzie przyjmował wnioski od stargardzian, którzy chcieliby skorzystać z tzw. opieki wytchnieniowej. To szansa na odpoczynek i regenerację dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami. Takie wsparcie jest bezpłatne.
 

Dokumenty przyjmowane będą w siedzibie MOPS (ul. Warszawska 9A) albo elektronicznie – przez platformę ePUAP (/4ra6i23iyk/skrytka lub /4ra6i23iyk/SkrytkaESP). Wszystkie wnioski do pobrania i szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. W razie pytań warto wcześniej zadzwonić – tel. 91 578 45 83. Wsparciem objęci zostaną zarówno opiekunowie zajmujący się dziećmi, jak i dorosłymi z niepełnosprawnościami. Taką pomoc będzie można otrzymywać do końca 2023 r. Dzięki temu ci, którzy na co dzień opiekują się swoimi bliskimi, odpoczną, zregenerują siły, a także zyskają czas np. na zajęcie się własnym zdrowiem.
 

Jednocześnie MOPS ma pracę dla osób, które chciałyby świadczyć usługi w ramach opieki wytchnieniowej. Więcej informacji o naborze tutaj. Dokumenty przyjmowane są w sekretariacie MOPS (ul. Warszawska 9A).

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja