Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

MIKOŁAJKOWE PREZENTY OD KSIĄŻNICY

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Książnica Stargardzka przygotowała nie lada niespodziankę mikołajkową dla zapominalskich i spóźnialskich.

MIKOŁAJKOWE PREZENTY OD KSIĄŻNICY

Książnica Stargardzka przygotowała nie lada niespodziankę mikołajkową dla zapominalskich i spóźnialskich.

Od dzisiaj aż do 27 grudnia obowiązuje abolicja dla wszystkich, którym zdarzyło się przetrzymać książki z biblioteki. Nieważne, jak długo trwa opóźnienie. Jeśli do 27 grudnia lektury zostaną zwrócone, to nastąpi przedawnienie kary finansowej. „Czasami zdarza się tak, że o czymś zapominamy. To ludzkie i normalne. Wśród naszych czytelników są tacy, którzy kiedyś byli z nami bardzo blisko, ale zawirowania losowe sprawiły, że się oddalili. Zapomnieli oddać książki, a co za tym idzie, narosły im zaległości finansowe za niedotrzymanie terminów. Właśnie tym czytelnikom zapewniamy abolicję” - mówi Jolanta Aniszewska z Książnicy. 
Warunkiem skorzystania z amnestii jest zwrot wypożyczonej książki lub rekompensata finansowa. W ten sposób zaległości finansowe widniejące na koncie czytelnika ulegną wyzerowaniu.

„Od 1 stycznia 2023 roku wprowadzimy też płatności elektroniczne. Dzięki temu nasi czytelnicy będą mogli dokonywać opłat, nie wychodząc z domu. Mam nadzieję, że to również ułatwi życie naszym bibliofilom” - dodaje dyrektorka Książnicy.

Od dzisiaj można również pobierać aplikację Książnicy - Sowa MOBI. Każdy czytelnik może ją zainstalować na telefonie i korzystać z licznych udogodnień, które aplikacja przewiduje (np. zapisywanie wypożyczonych tytułów, sprawdzanie płatności i propozycje lektur, które nie są dostępne w bibliotece).

Zdjęcie główne oraz slider to nowe logo Książnicy. 
Pod materiałem dzisiejsze fotki Książnicy.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria