Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Nikola Piechocka na podium Mistrzostw Polski Młodziczek

Dodano: tydzień temu Autor:
Redakcja poleca!

Zawodniczki Feniks Pesta Stargard powróciły z Kielc z jednym medalem.

Nikola Piechocka na podium Mistrzostw Polski Młodziczek

Weekendowe zmagania w ramach Mistrzostw Polski Młodziczek w Kielcach w dniach 19-21 listopada zakończyły się dla Nikoli Piechockiej (54 kg) brązowym medalem. Zapaśniczka klubu Feniks Pesta stoczyła 5 walk i stanęła na najniższym stopniu podium.

Wierzę, że jej praca i przygotowanie, jakie wkłada w ten sport spowoduje, że osiągnie jeszcze bardzo dużo-stwierdziła Kasia Mądrowska trener na zawodach.

Uczestnicząca także w tych zawodach Oliwia Jędrzejczak (39 kg) zajęła  7 miejsce. Był to jej pierwszy występ na tej rangi zawodach, więc stres dał się jej we znaki.

Reasumując występ, jesteśmy bardzo zadowoleni ze stoczonych walk. Wyciągamy wnioski z błędów popełnionych na macie, idziemy w dobrym kierunku. I tutaj ogromne słowa podziękowania dla rodziców zawodniczek, którzy wspierają, motywują i są w dialogu z trenerami. Te relacje dają więcej w szkoleniu, niż nam się wydaje, jeszcze raz ogromne dziękuję – Mariusz Kucharczyk.

 

Źródło: Feniks Pesta
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA