Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Castorama przeprowadza się do Lipnika. Otwarcie już w środę

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

W środę, 20 października otwarty zostanie nowy, większy sklep budowlany Castorama w Lipniku.

Castorama przeprowadza się do Lipnika. Otwarcie już w środę

Na tę informację czekało wielu mieszkańców Stargardu i okolic nie tylko z branży budowlanej, ale także remontowej. W nowym parku handlowym w Lipniku zakończyła się budowa marketu budowlanego Castorama i w środę, 20 października, zostanie on otwarty dla klientów. Sklep przeprowadził się z ul. T. Kościuszki i w tym miejscu zakończy już swoją działalność. Nowy, większy sklep Castorama zlokalizowany będzie w Lipniku przy ul. Stargardzkiej 1B. Klienci zyskają nie tylko nowoczesne i przestronne wnętrze, ale również znacznie poszerzoną ofertę- będzie można wybierać z około 30 000 produktów.

Sklep Castorama powstał w nowym kompleksie handlowym, który na zlecenie firmy Europrojekt Gamma Saller Bau Sp. z o.o. Sp. k. wybudowała firma Erbud S.A. W ramach inwestycji powstały dwie hale, w której jedną zasiedliła Castorama, a drugą lokale handlowo-usługowe. Łączna powierzchnia obiektu wyniosła 18 845 m2. Castorama zajęła powierzchnię 7200 m2 i będzie niemal dwukrotnie większa od sklepu przy ul. Kościuszki. - Znacznie urosła również część magazynowa, oferując teraz 1100 m2 powierzchni, a funkcjonalny parking pomieści ponad 300 samochodów. Obiekt jest w pełni klimatyzowany i spełnia najwyższe standardy obiektów sieci Castorama- poinformowała sieć. Wykonawca wybudował również infrastrukturę zewnętrzną oraz przebudował układ komunikacyjny z drogą powiatową. Inwestycja kosztowała 47,73 mln zł.

Castorama to sieć handlowa sklepów budowlano-remontowych. Castorama prowadzi politykę sprzedaży w jednym miejscu wszystkiego, co potrzebne dla domu, jego budowy i ogrodu. Sieć obecna jest na rynku brytyjskim, francuskim, polskim, chińskim, hiszpańskim, tureckim i rosyjskim. Zarządza ponad 800 sklepami w 11 krajach Europy i Azji. Przeprowadzka do większego obiektu to nie tylko większy asortyment i wybór produktów, ale również stworzenie 15 nowych miejsc pracy. Teraz zespół stargardzkiej Castoramy będzie liczył 130 ekspertów, w tym 3 doradców ds. projektowania.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny - Na ludową nutę. GALERIA