Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Metalowa gotowa

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

Zakończyły się prace przy przedłużeniu ul. Metalowej.

Metalowa gotowa

Kierowcy, piesi i rowerzyści zyskali ponad 650 m nowej jezdni oraz chodnik i ciąg pieszo-rowerowy. Całość uzupełniły ledowe latarnie. Droga w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii połączyła nowe tereny inwestycyjne z już istniejącymi. Na ukończeniu jest również kolejna ogromna inwestycja – uzbrajanie ponad 20 hektarów następnych działek.
 

Przedłużenie ul. Metalowej uzupełniło sieć dróg w PPNT. Nowa droga jest dostosowana do wszystkich użytkowników – także rowerzystów. Ten środek transportu wybiera coraz więcej osób. Z kolei piesi mają tam do dyspozycji wygodny chodnik z kostki albo – po drugiej stronie – ciąg pieszo-rowerowy z masy bitumicznej.
 

Niedługo w PPNT zakończy się kolejna duża inwestycja. Ponad 20 hektarów zostanie kompleksowo uzbrojonych. Wartość wszystkich prac to przeszło 30 000 000 zł. W ramach uzbrajania terenów dla inwestorów powstają też drogi wewnętrzne – 3 odcinki o łącznej długości prawie 1,5 km. Z nich również skorzystają zarówno kierowcy, jak i piesi oraz rowerzyści.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargardzkie Dni Seniora - parada oraz gra miejska. GALERIA