Dzisiaj jest: 31.7.2021, imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana

OSiR – baseny napełnione

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!

Sprawdzamy postępy prac na pływalni przy ul. Szczecińskiej 35.

OSiR – baseny napełnione

AquaStar nabiera kształtów – zmieniają się zarówno wnętrza, jak i najbliższe otoczenie. W czerwcu wykonawca kontynuował niemal wszystkie roboty z poprzednich miesięcy. Nowością jest napełnienie basenu sportowego, dziecięcego i rekreacyjnego.
 

Na atrakcje AquaStar z niecierpliwością czeka wiele osób. Na razie trwają jeszcze prace m.in. w zakresie instalacji elektrycznej, teletechnicznej i sanitarnej. Pomieszczenia zmodernizowanego zabytkowego budynku wyglądają coraz lepiej. Montowane są również kolejne elementy wyposażenia i armatury.
 

Już niedługo stargardzianie skorzystają z nowego, komfortowego obiektu – dostosowanego także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oprócz relaksu i zabawy w wodzie będzie można poćwiczyć w kompleksowo wyposażonej siłowni i salach do fitnessu. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy sauny.
 

Przy zmodernizowanym obiekcie będzie duży parking z płyt ażurowych. Pojawiły się już pierwsze nasadzenia roślin i trawa. Całość uzupełni odnowione ogrodzenie, monitoring i odpowiednie oświetlenie. Inwestycja ma się zakończyć po wakacjach.
 

Zdjęcia: FB/OSiR

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
15. Maraton MTB. GALERIA. Cz. 2