Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Strzelał im gole. Teraz zagra w Błękitnych Stargard

W środę zakończy się piłkarskie okienko transferowe w Polsce.

Praktycznie do samego końca aktywni są Błękitni Stargard. We wtorkowe popołudnie II-ligowiec pochwalił się pozyskaniem napastnika. Do Błękitnych trafił Kamil Walków.

Pochodzący z Dębna piłkarz ma 26 lat i 184 cm. W przeszłości występował w UKP Zielona Góra, Chrobrym Boleszkowice, rezerwach Pogoni Szczecin, Energetyku Gryfino, Dębie Dębno i Świcie Skolwin. W sezonie 2017/2018 dla Świtu strzelił 13 bramek. Później Kamil Walków trafił do Pogoni Siedlce, gdzie spędził ostatnie 2,5 roku. Do Błękitnych przechodzi, jako wolny zawodnik.

W dwóch poprzednich sezonach Kamil Walków strzelał osiem oraz siedem bramek. W tym czasie był podstawowym piłkarzem Pogoni. Dwukrotnie trafiał również w meczach z Błękitnymi, które jego drużyna wygrywała w Siedlcach. Jedna z bramek przesądziła nawet o zwycięstwie gospodarzy 3:2. To było w pierwszej połowie sezonu 2019/2020.

W tym sezonie nowy piłkarz Błękitnych ma 15 występów. W 690 minut spędzonych na boisku zdobył trzy bramki. Pogoń Siedlce po rundzie jesiennej z 21 punktami zajmuje 12. lokatę w tabeli. Błękitni mają 17 punktów, co daje 14. miejsce.

Błękitni wrócą do II-ligowych zmagań w niedzielę 28 lutego. O 13:00 na stadionie przy ulicy Ceglanej podejmą Śląsk II Wrocław.