Dzisiaj jest: 28.1.2022, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Święto Przedsiębiorców już w piątek w Stargardzie

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

W piątek, 26 lutego, odbędzie się Stargardzka Gala Przedsiębiorczości.

Święto Przedsiębiorców już w piątek w Stargardzie

Po raz pierwszy będzie można obejrzeć ją wirtualnie.

26 lutego będzie świętem przedsiębiorców w Stargardzie. Po raz kolejny w naszym mieście odbędzie Stargardzka Gala Przedsiębiorczości. Uroczystość odbędzie się w Stargardzkim Centrum Kultury, a przekazanie nagród zaplanowano zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego. Po raz pierwszy jednak Galę obejrzeć będzie można w internecie. Transmisja rozpocznie się o godz. 17 na kanale Urzędu Miejskiego w serwisie YouTube. Aby nie zapomnieć o transmisji, warto zasubskrybować miejski kanał już dzisiaj.

Co roku na spotkaniu nagradzane są osoby i firmy, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju własnych działalności, a tym samym do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Podczas noworocznego spotkania przedsiębiorców wyłonieni zostaną laureaci nagrofy im. Sławomira Pajora dla Stargardzkiego Przedsiębiorcy oraz Konkursu Gospodarczego 2020  organizowanego przez Stargardzką Izbę Gospodarczą. Wybrany zostanie także Stargardzki Produkt Lokalny oraz najlepsza praca dyplomowa. Uroczystość uświetnią występy Łukasza Brodowskiego, który wygrał finałowy odcinek programu "Szansa na Sukces" oraz Nailah Vitha.

Tegoroczna edycja Konkursu Gospodarczego Stargardzkiej Izby Gospodarczej jest już trzynastą, którą organizuje SIG. Co roku Gala Stargardzkiej Izby Gospodarczej, zrzeszającej ponad 120 lokalnych firm działających w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jest jednocześnie podsumowaniem rocznej działalności organizacji. Podczas uroczystego spotkania kolejni przedsiębiorcy przyjmowani są do grona firm zrzeszonych w Izbie.

Celem konkursu, który organizuje Stargardzka Izba Gospodarcza jest promocja działalności gospodarczej prowadzącej do wzrostu potencjału i konkurencyjności firm zrzeszonych w SIG oraz innych z terenu Powiatu Stargardzkiego, wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki, promowanie finalistów konkursu oraz propagowanie wizerunku rzetelnego pracodawcy.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń. GALERIA