Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Umowa na modernizację boiska podpisana

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

We wtorek, 19 stycznia w siedzibie OSiR Stargard doszło do sfinalizowania umowy na modernizację boiska piłkarskiego przy ul. Ceglanej 11.

Umowa na modernizację boiska podpisana

Obiekt znajdujący się przy siedzibie Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych, tak jak oba miejskie stadiony, będzie zarządzany przez OSiR.

Umowa na wykonanie boiska do piłki nożnej przy ul. Ceglanej 11 obejmuje przeprowadzenie robót ziemnych, wykonanie systemu nawadniania oraz montaż instalacji zraszania płyty boiska sterowanej automatycznie, a przede wszystkim samą modernizację nawierzchni boiska. Przedmiotem zamówienia jest także wykonanie piłkochwytów oraz ogrodzenia panelowego wraz z bramą wjazdową i dwoma furtkami, zakup i montaż dwóch pełnowymiarowych bramek piłkarskich z siatką, a także rekultywacja trawników. Dodatkowo wykonawca zobowiązany będzie do pielęgnacji nawierzchni boiska przez rok od dnia odbioru, w skład której wchodzić będzie aeracja, skaryfikacja, piaskowanie z zaczesaniem, dosiew trawy oraz nawożenie.

Modernizację boiska przeprowadzi firma P.W. GaRden Robert Gawel z Wronek. Termin zakończenia robót określono na 19 maja.

Źródło: OSiR
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria