Dzisiaj jest: 18.1.2021, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Jesienno- zimowe porządki przy ścieżce rowerowej

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!

Po wycince części drzew i krzewów wzdłuż ścieżki rowerowej na odcinku Kobylanka- Morzyczyn,

Jesienno- zimowe porządki przy ścieżce rowerowej

Zarząd Dróg Powiatowych zlecił usunięcie pozostałych kilku pni poniżej gruntu, które mogłyby naruszyć nawierzchnię ścieżki oraz biegnącej w pobliżu drogi 1704Z. Wykonawca na zlecenie ZDP usunął także zbędne już pniaki w rejonie ulicy B. Chrobrego w Kobylance.
 

Wykonane prace kosztem 10 tys. zł brutto, mają zapewnić utrzymanie dobrego stanu technicznego nawierzchni ścieżki rowerowej, która łączy Morzyczyn z Kobylanką. Przy okazji uporządkowano również teren w pasie drogowym zarówno  ścieżki, jak i ulicy B. Chrobrego w Kobylance.
 

Służba Drogowa Oddziału Dróg Powiatowych z Chociwla zainstalowała też nowe znaki na odcinku drogi Morzyczyn- Kobylanka. Mają one przypomnieć o zachowaniu ostrożności w rejonie przejścia dla pieszych  przy markecie w Morzyczynie, i przy wyniesionym przejściu w Kobylance. To drugie zmodernizowane gruntownie przejście dla pieszych na odcinku drogi 1704 Z zostało również doświetlone i ogrodzone, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
 

Na zdjęciach: Widok  odcinków ścieżki rowerowej po przeprowadzonych pracach porządkowych, ulicy B. Chrobrego w Kobylance i okolic przejść dla pieszych w Morzyczynie i Kobylance, zaopatrzonych w nowe znaki drogowe.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa. Galeria