Dzisiaj jest: 18.1.2021, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Ferie na sportowo

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!

Przed uczniami jeszcze cały tydzień zimowego odpoczynku.

Ferie na sportowo

Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował coś na rozruszanie. Ćwiczyć w domach mogą dzieci, dorośli, a nawet osoby starsze. Kolejna propozycja to zabawa w terenie. W Parku Chrobrego można dołączyć do gry w podchody.
 

OSiR proponuje aktywności zarówno online, jak i w plenerze. W poniedziałek, środę i piątek (11, 13 i 15.01.) o 10:00 będzie można poćwiczyć razem z Magdą i Natalią. W planach gimnastyka z elementami zabawy. Do wspólnych ćwiczeń instruktorki zachęcają zarówno dzieci, młodzież, dorosłych, a także seniorów. Filmy można znaleźć na facebookowym profilu OSiR i na kanale YouTube.
 

Po domowej gimnastyce czas na ruch na świeżym powietrzu. We wtorek i czwartek (12 i 14.01.) o 10:00 przy Teatrze Letnim w Parku Chrobrego rozpocznie się zabawa w podchody. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej zapisać się pod nr tel. 793 004 952. Zajęcia będą odbywać się w niewielkich, 5-osobowych grupach.
 

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa. Galeria