Dzisiaj jest: 2.12.2020, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Koronawirus dopadł PGE Spójnię Stargard. Dwa mecze przełożone

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Złe informacje z PGE Spójni Stargard.

Koronawirus dopadł PGE Spójnię Stargard. Dwa mecze przełożone
- Informujemy, że dwóch kolejnych naszych Zawodników uzyskało pozytywny wynik testu na COVID-19. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Stargardzie podjęła decyzję o objęciu członków naszej drużyny kwarantanną i nadzorem sanitarnym - przekazała w piątkowym komunikacie PGE Spójnia Stargard.

Klub poinformował również o przełożeniu dwóch najbliższych spotkań. Zgodnie z wyznaczonymi wcześniej terminami nie odbędą się wyjazdowe mecze z Polskim Cukrem Toruń (12 października godz. 19:00) i Eneą Astorią Bydgoszcz (17 października godz. 15:30). Nowe terminy tych spotkań nie zostały jeszcze ustalone.

Trudno na ten moment określić, kiedy PGE Spójnia rozegra kolejny mecz. W terminarzu ma zaplanowany na 24 października mecz z Zastalem Enea BC Zielona Góra. Wszystko jednak zmienia się w takim tempie, że nie należy się do tego przywiązywać. W tym momencie najważniejsze jest zdrowie.

W ostatnich dniach koronawirus szaleje w Energa Basket Lidze. Z 8. kolejki aż cztery mecze zostały przełożone właśnie z tego powodu. Na kwarantannie są również Śląsk Wrocław, Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski i Anwil Włocławek. Skala zarażeń w tych klubach jest różna i niestety nie wszyscy przekazują dokładne informacje.

Liga szuka wyjścia z sytuacji, dlatego drużyny, które są zdrowe i mają wolne terminy będą grały awansem. Polski Cukier we wtorek 13 października podejmie Asseco Arkę Gdynia, a GTK Gliwice zmierzy się 11 października z Pszczółką Startem Lublin.

 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaduszkowe Jam Session. BUDZOWSKI. art