Dzisiaj jest: 29.9.2020, imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Na Osiedlu Pyrzyckim powstanie nowy chodnik

Dodano: 2 tygodnie temu Autor:

400 metrów nowego chodnika i ścieżki rowerowej powstanie na Osiedlu Pyrzyckim.

Na Osiedlu Pyrzyckim powstanie nowy chodnik

Obecnie opracowywana jest dokumentacja.

Nowy ciąg pieszo-rowerowy powstanie w ciągu ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. W. Broniewskiego do ul. J. Twardowskiego. Obecnie opracowywana jest dokumentacja projektowo-kosztorysowa dla tej inwestycji. Z nowego rozwiązana na pewno ucieszą się piesi i rowerzyści mieszkający lub odwiedzający Osiedle Pyrzyckie.

Z uwagi na zaistniałą sytuację związaną z pandemią, nie ma możliwości, aby w siedzibie Urzędu Miejskiego w Stargardzie przeprowadzić spotkanie w celu przedstawienia przez projektanta propozycji zagospodarowania pasa drogowego w zakresie powyższej inwestycji.

Miejscy urzędnicy zachęcają jednak do zapoznania się z przygotowanym przez projektanta planem sytuacyjnym i znoszenia ewentualnych uwag lub sugestii do dnia 18.09.2020 r. na adres e-mail: a.sewerynek@poczta.um.stargard.pl. - Dzięki współpracy z mieszkańcami wspólnie można wypracować rozwiązania, które spełnią oczekiwania użytkowników. To również właściwy moment na wprowadzenie zmian przez akceptację gotowego projektu- informują urzędnicy z miejskiego ratusza.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - King Wilki Morskie. Photos by Jan Rybaczuk.