Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Sprawdziliśmy, w jakim stanie jest nasze miasto

Dodano: tydzień temu Autor:
Redakcja poleca!

W czerwcu podczas sesji Rady Miejskiej Prezydent Rafał Zając przedstawił Raport o stanie miasta za 2019 rok.

Sprawdziliśmy, w jakim stanie jest nasze miasto

Sprawdziliśmy w jakim stanie jest nasze miasto.

Raport o stanie miasta to dokument, który obejmuje podsumowanie działalności Prezydenta Miasta Stargard w roku poprzedzającym jego złożenie, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał Rady Miejskiej w Stargardzie i budżetu obywatelskiego. Raport zawiera inne informacje niezbędne do uzyskania dokładnego i rzetelnego obrazu ogólnej sytuacji Gminy Miasto Stargard.

- Z budżetem na poziome 340 000 000 zł staraliśmy się zaspokoić potrzeby wszystkich grup społecznych. Realizowaliśmy zróżnicowane, często nowatorskie działania, programy i polityki- informuje Prezydent Rafał Zając. - Raport to szerokie opracowanie pokazujące, jak wiele działań podejmowaliśmy we wszelkich dziedzinach funkcjonowania miasta. Publikacja może być dziś, ale również w przyszłości, źródłem precyzyjnej i obiektywnej informacji dla zainteresowanych. Jestem przekonany, że potrzebną wiedzę mogą z niego czerpać zarówno samorządowcy, ale także mieszkańcy- dodaje Prezydent.

W raporcie po raz pierwszy zostały zawarte również podsumowania działalności wszystkich jednostek organizacyjnych i spółek miejskich. Zainteresowani przeczytają w nim także o prowadzonych w Stargardzie inwestycjach, programach społecznych i kwestiach związanych z ochroną środowiska, a także edukacją, kulturą, sportem i współpracą z organizacjami pozarządowymi.

W najbliższych tygodniach będziemy przybliżać aktualną sytuację miasta. Zapraszamy do śledzenia naszych artykułów.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard. Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. FOTORELACJA