Dzisiaj jest: 22.9.2020, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Wracają wszystkie linie MPK

Dodano: 4 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Od poniedziałku, 11 maja, MPK Stargard przywraca kursowanie wszystkich linii komunikacyjnych.

Wracają wszystkie linie MPK

Zmieniły się także zasady obsługi klienta.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. w Stargardzie poinformowało o przywróceniu kursowania wszystkich linii komunikacyjnych. Od poniedziałku, 11 maja, autobusy miejskiego przewoźnika kursowały będą według rozkładu jazdy obowiązującego w dni wolne od nauki w szkołach, czyli nie będą wykonywane kursy oznaczone literą "E".

W soboty linia komunikacyjna nr 2 funkcjonuje zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy, ale zawieszone zostaje funkcjonowanie linii komunikacyjnej nr 9. Przywrócone zostało także kursowanie linii nr 31, 32,33,34,35 i 36 zgodnie z rozkładem jazdy. Autobusy nie pojadą na razie liniami nr 1 i 14, które zostaną przywrócone dopiero wraz z zakończeniem przebudowy ul. Konopnickiej. Planowany termin to 30 maja 2020 r.  

Od 7 maja MPK Stargard przywróciło także obsługę klienta w siedzibie przy ul. Składowej 1. Biuro Obsługi Klienta obsługuje teraz interesantów w poniedziałki w godz. 7-15 i od wtorku do piątku w godz. 7-15. MPK zachęca jednak w dalszym ciągu do kontaktu zdalnego pisząc na adres e-mail mpk@mpkstargard.pl oraz obsluga.klienta@mpkstargard.pl oraz przez telefon na nr 91 573 22 13 wew. 42 i 91 573 22 13.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Weekend Seniora - Fotorelacja