Dzisiaj jest: 30.5.2020, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Bilety do kin Helios w aplikacji mobilnej Banku Millennium

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Ułatwienie dla klientów sieci kin Helios

Bilety do kin Helios w aplikacji mobilnej Banku Millennium

Materiał sponsorowany


Od dziś widzowie sieci kin Helios mogą dokonać zakupu biletów na dowolnie wybrany seans także poprzez aplikację mobilną Banku Millennium. To pierwsza pełna integracja systemu kinowego z bankowym. Dzięki niej klienci banku mogą wygodnie i szybko sprawdzić w aplikacji repertuar kina, wybrać miejsca i kupić bilety oraz udostępnić je znajomym.

Aplikacja mobilna Banku Millennium posiada dostęp do listy wszystkich 49 kin Helios w Polsce, dlatego może podpowiedzeć użytkownikom, gdzie znajduje się najbliższe kino, jakie filmy są w nim wyświetlane, a także które sale, godziny i rodzaje seansów są dostępne (seanse odbywające się w salach Helios Dream są specjalnie zaznaczone).

- Jesteśmy liderem na rynku kinowym w Polsce, między innymi dlatego, że nieustannie szukamy kolejnych kanałów komunikacji z widzem. Wspólnie z Bankiem Millennium stworzyliśmy zupełnie nowy model sprzedaży biletów, który jest nowatorski dla obu naszych branż. Głęboko wierzymy, że ergonomia tego rozwiązania sprawi, iż dotrzemy do kolejnej grupy widzów, a zakup biletów online stanie się jeszcze prostszy - mówi Marcin Jamróz, dyrektor sprzedaży korporacyjnej Helios SA.

- Z badań wiemy, że klienci kupujący bilety w internecie poszukują rozwiązań, które mogą przyśpieszyć proces zakupowy. W naszej aplikacji, z której i tak codziennie korzystają, mogą to robić wygodniej i szybciej. Cieszę się, że po raz kolejny, jako pierwszy bank w Polsce, zaproponowaliśmy klientom tak innowacyjne i przydatne rozwiązanie – mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.


Zakup biletu do kina sieci Helios w aplikacji mobilnej Banku Millennium jest niezywkle intuicyjny. W menu aplikacji wystarczy wybrać opcję Płatności > Bilety do kina, a następnie wybrać film, datę i godzinę seansu w wybranym kinie Helios i wskazać miejsca korzystając z widoku sali. Płatność realizowana jest automatycznie ze wskazanego konta lub karty kredytowej, a klient od razu widzi swoje bilety. Widz w każdej chwili może je znaleźć w Menu > Płatności > Bilety do kina, może je też wysłać znajomym i rodzinie porzez aplikację Messenger, pocztę elektroniczną lub SMS/MMS. Po przyjściu do kina wystarczy pokazać pracownikowi kina bilet elektroniczny w aplikacji banku.

 

- materiały prasowe Kina Helios

Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rafał Trzaskowski w Stargardzie. Photos by Jan Rybaczuk