Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Błękitni Stargard strzelili 13 bramek w sparingu

Dodano: 4 lata temu Autor:

Kolejny sparing i ostre strzelanie w wykonaniu piłkarzy Błękitnych Stargard.

II-ligowiec zwyciężył w środę z Orłem Wałcz 13:0. Goście to 10. zespół IV Ligi (25 punktów w 17 meczach).

Wynik otworzył Karol Jabłoński. Goście trzymali się przez kolejnych 30 minut. Najgorszy był dla nich ostatni kwadrans przed przerwą, gdy stracili pięć bramek. Sytuacja powtórzyła się w drugiej połowie. W sumie zagrało 22 piłkarzy Błękitnych - wszyscy po 45 minut. Dziesięciu z nich wpisało się na listę strzelców.

W końcówce - pomiędzy 82., a 89. minutą hat-tricka ustrzelił Michał Cywiński. W pierwszej połowie dwa gole zdobył Mateusz Kompanicki. Dla Błękitnych był to siódmy przedsezonowy sparing (pięć zwycięstw i dwie porażki). W sobotę czeka ich wyjazd do I-ligowego Chrobrego Głogów, który w środę zremisował z Górnikiem Polkowice 1:1.

Błękitni Stargard - Orzeł Wałcz 13:0 (6:0)
1:0 - Karol Jabłoński 1’
2:0 - Patryk Paczuk 32’
3:0 - Mateusz Kompanicki 36’
4:0 - Paweł Bednarski 39’
5:0 - Mateusz Kompanicki 42’
6:0 - Mateusz Bochnak 44’
7:0 - Wojciech Fadecki 49’