Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet [styczeń]

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:

Styczniowe Kino Kobiet w Kinach Helios

Kinowe wieczory w Heliosie - Kino Kobiet [styczeń]

Materiał sponsorowany


Pierwsze tegoroczne Kino Kobiet w Heliosie zaprasza wszystkie panie na doskonałą komedię, która doczekała się pierwszej ekranizacji pt. „Mayday”. W roli podwójnego męża Piotr Adamczyk.

Kino Kobiet to wieczory filmowe organizowane z myślą wyłącznie o kobietach. Na wydarzenie składają się: projekcja filmu, którego tematyka dobrana jest wyłącznie dla żeńskiej części publiczności oraz liczne poprzedzające seans atrakcje. Całe wydarzenie poza salą kinową obejmuje również hol kina.

Podczas wydarzenia kobiety mogą poznać nowości zarówno ze świata urody, mody, jak i fitnessu. Przed salą kinową rozstawione są stoiska, przy których można porozmawiać z reprezentantami wybranych firm, nabyć fachową wiedzę, a także zakupić wybrane kosmetyki.
Oprócz prezentacji uczestniczki Kina Kobiet mogą wygrać liczne nagrody, chociażby w postaci voucherów na wybrane zabiegi kosmetyczne, masaże, albo też bardziej aktywne formy spędzenia wolnego czasu.

Wszystkie atrakcje trwają od 30 do 45 minut przed pokazem.

W styczniu na wielkim ekranie zostanie wyświetlona komedia dobrze znana z desek teatrów na całym świcie, czyli „Mayday”. Historia mężczyzny, który równolegle prowadzi dwa życia na dwa domy. W całym tym rozgardiaszu najważniejsza jest oczywiście dobra organizacja, aby żony nie dowiedziały się wzajemnie o swoim istnieniu. Co jednak jeżeli los spłata figla i głównemu bohaterowi skończą się pomysły na utrzymanie tajemnicy? Czy najlepszy przyjaciel będzie w stanie pomóc mu utrzymać dotychczasowy status quo? W rolach głównych na ekranie: Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk oraz Adam Woronowicz.

Kino Helios zaprasza na seanse w dniach 13 i 15 stycznia w dwóch szczecińskich obiektach o godz. 18.30. Szczegóły poniżej:

  • Helios CH Kupiec

https://www.helios.pl/23,Szczecin/KinoKobiet/

  • Helios Outlet Park Szczecin

https://www.helios.pl/35,Szczecin/KinoKobiet/

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA