Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Targi Rolne z akcentem stargardzkim

Dodano: 5 miesięcy temu

Zakończyła się XXXII edycja Targów Rolnych AGRO POMERANIA.

Targi Rolne z akcentem stargardzkim
Jak co roku do Barzkowic przyjechali wystawcy z całej Polski i zza granicy. Na niebieskim stoisku StargardVita! goście mogli lepiej poznać nasze miasto. Przez trzy dni imprezę odwiedziło ponad 100 000 osób. Były atrakcje dla dzieci i dorosłych – m.in. dożynki, pokaz zwierząt hodowlanych i zawody jeździeckie.
 
Co roku na scenie głównej przyznawane są nagrody. Podczas tegorocznych targów prezydent Rafał Zając wyróżnił stargardzką firmę Metalik. To przedsiębiorstwo handlowe, które działa w naszym mieście od 1993 r. Specjalizuje się w sprzedaży instalacji sanitarnych, techniki grzewczej, kanalizacyjnej oraz wodociągowej. Metalik jest firmą rodzinną, która od ponad 25 lat dostosowuje swoją ofertę do wymagań klientów, budując tym samym stabilną pozycję na lokalnym rynku. W hali przy ul. Pierwszej Brygady 35 znajduje się duża powierzchnia ekspozycyjna, jak i magazynowa oraz sale sprzedaży wraz z działem obsługi klienta. Od 2006 r. właścicielami Metalika są Anna Dąbrowska i Dariusz Dąbrowski.

Targi w Barzkowicach od lat przyciągają wystawców z różnych branż – nie tylko zajmujących się rolnictwem. Dużym zainteresowaniem cieszą się zawsze pokazy maszyn rolniczych i zwierząt hodowlanych. Na stoiskach producenci m.in. żywności prezentują swoją ofertę, nie brakuje też rękodzieła i występów artystycznych. W tym roku w pobliżu głównej sceny stanął charakterystyczny niebieski namiot StargardVita! Goście mogli lepiej poznać nasze miasto i dowiedzieć się, dlaczego warto się tu przenieść. Były także przydatne informacje dla stargardzian. Mieszkańcy sprawdzili m.in. bieżące oferty pracy, a także lepiej poznali pracodawców działających w obu parkach przemysłowych.

Zdjęcia: Tadeusz Surma
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA