Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

STARGARD BĘDZIE MIAŁ SWOJE CHEERLEADERKI

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Grupa pod nazwą STB Cheerleaders będzie zagrzewać do walki zawodników klubu Spójnia Stargard podczas ich meczów w ekstraklasie.

STARGARD BĘDZIE MIAŁ SWOJE CHEERLEADERKI
Zespół poprowadzi Agnieszka Gołofit-Sawicka – założycielka Szkoły Tańca Save The Beat, która wystąpiła m.in. z The Black Eyed Peas. Pani Agnieszka to także uczestniczka You Can Dance, laureatka programu ,,Dolina Kreatywna’’ w TVP2.

W grupie znalazło się 12 tancerek, które już od kilku lat trenują pod okiem Agnieszki. Dziewczyny zaczynają pracę nad choreografiami we wrześniu, bo inauguracja sezonu już 6 października.

,,Cheerleading to sport, wymaga wielu treningów i wyrzeczeń. Tancerki muszą być rozciągnięte, wysportowane i szybko łapać nowe choreografie. Trzeba też umieć wejść w interakcję z publicznością, osobowość to podstawa. Tego wszystkiego niestety nie da rady nauczyć się w jeden dzień. Nie ukrywam też, że liczymy na to, że Spójnia utrzyma dobrą passę i w przyszły sezonie też zagra w ekstraklasie.

To dla nas wielka duma, że możemy wspierać i kibicować naszej stargardzkiej Spójni.‘’ – mówi Agnieszka Gołofit-Sawicka.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA