Dzisiaj jest: 20.1.2019, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

125 nowych miejsc w przedszkolu

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Ruszyła rekrutacja 3, 4 i 5-latków do nowego przedszkola, które miasto buduje na os. Pyrzyckim.

125 nowych miejsc w przedszkolu
Od września dzieci będą korzystały z nowoczesnych, komfortowych i bezpiecznych sal. W obiekcie będzie m.in. winda i kamery monitoringu. Wokół zbudowany zostanie parking.

Zajęcia przy ul. Twardowskiego będą prowadzone w salach z meblami dostosowanymi do wzrostu dzieci i licznymi pomocami dydaktycznymi. Całość uzupełni pełne zaplecze sanitarne i kuchenne.

Priorytet w przyjęciu mają dzieci z rodzin wielodzietnych. Pod uwagę w rekrutacji będzie branych jeszcze wiele innych czynników, jak chociażby niepełnosprawność, czy samotne wychowywanie kandydata do przedszkola. Nie bez znaczenia jest również to, czy rodzice dziecka pracują, czy są bezrobotni. Szczegółowe kryteria znajdują się w pliku poniżej. W załącznikach do pobrania są także inne niezbędne formularze: wniosek
o przyjęcie, druk oświadczenia i potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola.

Komplet wypełnionych dokumentów można składać do 30.05.2018 r. w Przedszkolu Miejskim nr 6 (ul. Niewiadomskiego 14) od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Dodatkowe informacje są dostępne pod numerami telefonów: 91 573 17 71 i 91 814 39 15. Wyniki rekrutacji będą znane 12.06.2018 r.


Zdjęcie: PM nr 1/archiwum
ico
Regulamin rekrutacji
ico
Terminy rekrutacji
ico
Wniosek o przyjęcie dziecka
ico
Potwierdzenie woli zapisu dziecka
ico
Oświadczenie rodziców
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Druga rocznica śmierci Prezydenta Sławomira Pajora - GALERIA