Dzisiaj jest: 25.4.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Objazdy w związku z budową w Lipniku

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie poinformował o rozpoczęciu prac na drodze w Lipniku. Zalecane są objazdy.

Objazdy w związku z budową w Lipniku
Wszelkie spostrzeżenia i uwagi od mieszkańców w zakresie prowadzonej budowy w Lipniku przyjmuje Zarząd Dróg Powiatowych tel.: 91 577 5219 lub e-mail: info@zdp.stargard.pl.

W komunikacie opublikowanym przez Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie czytamy: „Informujemy, iż do końca września 2018 r., wystąpią ograniczenia w ruchu spowodowane przebudową drogi powiatowej nr 1704Z na odcinku: od węzła Stargard Zachód drogi krajowej nr S10 do skrzyżowania z drogą gminną w miejscowości Lipnik. Roboty drogowe będą prowadzone przy zastosowaniu ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną. W celu ominięcia drogi w przebudowie zaleca się objazd drogą krajową nr S10”.

Wykonawca robót ostrzega wszystkich użytkowników drogi, że na przedmiotowym odcinku drogi wystąpią utrudnienia w ruchu. Prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Eliminacje do Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - NOWA GALERIA!!!