Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Rozliczamy PIT za 1 procent

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Zostawiając 1 procent swojego podatku, którejś ze stargardzkich organizacji pozarządowych, można bezpłatnie skorzystać od 17 marca z usług specjalista ds. księgowości,

Rozliczamy PIT za 1 procent
który dyżurował będzie w Stargardzkim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

- Zaplanowaliśmy trzy dyżury księgowej w siedzibie Centrum. Pierwszy w sobotę 17 marca od 12.00 do 16.00. Kolejny w środę 21 marca od 16.30 do 20.00, a ostatni 24 marca (sobota) od 12.00 do 16.00. Każdy mieszkaniec może przyjść i rozliczyć się z podatku bezpłatnie. Jest tylko jeden warunek, należy w formularzu PIT przekazać 1 procent podatku na którąś stargardzką organizację – mówi Wiesława Maksel - pełnomocnik Prezydenta Miasta Stargardu ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Przypominamy również o trwającej akcji Płacę I Stargard Tworzę, a co za tym idzie, o wskazaniu na formularzu zeznania podatkowego Stargardu, jako miejsca zamieszkania.

Siedziba Stargardzkiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych mieści się w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej 17. 

Przedstawiamy wykaz stargardzkich organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2017 (organizacje uporządkowane są w kolejności alfabetycznej). Wykaz jest na bieżąco aktualizowany.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Finał Szlachetnej Paczki - GALERIA