Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Logo „Stargard dla Niepodległej”

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

W tym roku obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. W Stargardzie również trwają przygotowania do obchodów tej ważnej rocznicy.

Logo „Stargard dla Niepodległej”
Aktualnie miejskie instytucje oraz Urząd Miejski opracowują harmonogram imprez wchodzących w skład uroczystości poświęconych odzyskaniu niepodległości.

Jest już opracowany projekt graficzny logo „Stargard dla Niepodległej”. Logo będzie umieszczane w miejscach odbywania się imprez oraz na materiałach poświęconych obchodom rocznicy organizowanym w Stargardzie. Autorką projektu jest Alicja Terlikowska. Logo nawiązuje do marki miasta, jest zgodne z systemem identyfikacji wizualnej Stargardu, a kolorystycznie odnosi się do barw narodowych. Windery „Stargard dla Niepodległej” pojawiły się już podczas Biegu Pamięci „Tropem Wilczym” (4 marca).

Kalendarz imprez w Stargardzie poświęconych Niepodległej będzie bardzo bogaty w oryginalne wydarzenia kulturalne, edukacyjne, sportowe i społeczne. Wśród nich m.in. warsztaty wokalne, taneczne, artystyczne, wystawy muzealne, gra miejska „Barwy Wolności”, sadzenie krokusów i dębów, a także wiele, wiele innych imprez.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Finał Szlachetnej Paczki - GALERIA