Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Stargard na targach w Berlinie

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w Berlinie otwarte! Na największych targach branży turystycznej odbywających się w stolicy Niemiec nie mogło oczywiście zabraknąć Stargardu.

Stargard na targach w Berlinie
Największe organizacje i firmy turystyczne tradycyjnie wystawiają się w Berlinie. Polskie Stoisko Narodowe o powierzchni 752 m2, jak co roku mieści się w hali 15.1 i oznaczone zostało przez organizatorów numerem 100. To ważna informacja dla wszystkich, chcących odwiedzić stoiska targowe. Będzie to możliwe codziennie do niedzieli (11 marca) włącznie w godzinach od 10.00 do 18.00.

Miasto Stargard wystawiło się na wspólnym stoisku ze Szczecinem i Pomorzem Zachodnim (nr 27) zorganizowanym przez Zachodniopomorską Organizację Turystyczną.

- Będziemy tradycyjnie promowali nasz gotyk ceglany i zachęcać do odwiedzenia Stargardu. Mamy zachęty w postaci atrakcyjnych gadżetów, przewodników, ulotek i naszych uśmiechów – mówi Joanna Rumińska z Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji UM w Stargardzie. Już pierwszego dnia nasze stoisko odwiedził m.in. minister sportu i turystki Witold Bańka.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Finał Szlachetnej Paczki - GALERIA