Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Gość kina SCK - Piotr Pogon

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury Dodano:
Gość kina SCK - Piotr Pogon

Piotr Pogon jest jedyną na świecie osobą, która po resekcji płuca i tarczycy z ponad 30-letnią historią choroby nowotworowej zdobywa szczyty Korony Ziemi. Do tej pory zdobył Kilimandżaro, Elbrus, Aconcgue i Denali. Za Aconcague w roku 2012 otrzymał nagrodę za Wyczyn Roku z ramienia National Geographic. W tym roku został zgłoszony do narody ,,Kolosy" w kategorii Wyczyn Roku 2018. Wszystkie szczyty zdobywał w towarzystwie osób niepełnosprawnych.

Sportowiec, również jako jedyny  człowiek na świecie bez płuca, dwukrotnie ukończył zawody triathlonowe na morderczym dystansie Ironmana. Czynny działacz na rzecz osób niepełnosprawnych, współpracował z Fundacją Anny Dymnej ,,Mimo Wszystko " oraz współtworzył z Jankiem Melą fundację ,,Poza Horyzonty".

Człowiek niezwykle inspirujący i z bardzo ciekawym życiorysem. Zaznał smak bogactwa jak również skrajnej biedy. Od krezusa po bezdomność, od bezdomności po jednego z najskuteczniejszych fundriserów w Polsce (na rzecz osób niepełnosprawnych zebrał 28 milionów złotych).Świetny mówca.
 
Zapraszamy na pokaz zdjęć, projekcję filmów z wypraw oraz na prelekcję. Czas wydarzenia to 75-90 minut.
Po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań i rozmowy z Panem Piotrem.

Bilety w cenie 10 zł.
KASA KINA
kasa.kina@sck.stargard.pl
tel. +48 91 577 13 93
Kasa kina czynna codziennie od godziny 11:00.

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/287820041905782/

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA