Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Alosza Awdiejew z zespołem. Recital jubileuszowy "Ech raz, jeszcze raz"

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury Dodano:
Alosza Awdiejew z zespołem. Recital jubileuszowy "Ech raz, jeszcze raz"
Alosza przygotowuje nowy program - recital jubileuszowy "Ech raz, jeszcze raz".

Stargard będzie jednym z kilku pierwszych miast w całej Polsce, gdzie ten jubileuszowy recital będzie grany.

Będzie można ubawić się do łez i poczuć sporą dawkę pozytywnej energii. Alosza Awdiejew nie zwalnia tempa. Przygotował specjalny recital jubileuszowy, nie tylko z okazji nadchodzącego 45-lecia jubileuszu pracy artystycznej i współpracy z krakowską "Piwnicą pod Baranami". Artysta od przeszło 50 lat mieszka w Polsce a od ćwierć wieku jest "legalnym Polakiem". Dlaczego "legalnym"? Dlatego, że minęło już 25 lat od chwili, kiedy uzyskał polskie obywatelstwo. Jak sam żartuje - Polakiem jest "z wyboru a nie z przymusu".

To jednak nie koniec jubileuszy. Alosza Awdiejew już niedługo będzie obchodzić swoje 80. urodziny. Nikt nie chce w to wierzyć, nawet sam Alosza. Postanowił więc, że w tym - tak bogatym w jubileusze czasie, będzie blisko swoich przyjaciół, fanów i miłośników dobrej muzyki. Odwiedzi wiele większych i mniejszych miast. Do współpracy zaprosił wybitnych muzyków: grającego na skrzypcach Michała Półtoraka, szefa muzycznego "Piwnicy pod Baranami", muzyka z którym nagrywał swoje pierwsze płyty oraz kontrabasistę Kazimierza Adamczyka, który od początku towarzyszy Aloszy w artystycznej drodze.

Podczas jubileuszowych recitali będzie można posłuchać porywających piosenek. Alosza Awdiejew wraz z towarzyszącymi muzykami wyczaruje na gitarze niezwykłe klimaty piosenek żydowskich, rosyjskich romansów, piosenek szemranego półświatka Odessy, czy pieśni cygańskich. To wszystko okrasi znakomitym dowcipem.
Zapraszamy na wyjątkowe, jubileuszowe recitale Aloszy Awdiejewa z zespołem, zatytułowane "Ech raz, jeszcze raz".

Czas koncertu na : około 85 minut.

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/2066590813426094/

Bilety: 80 zł parter, 70 zł balkon w sprzedaży od 01.02.2019 w kasie Kina SCK i na stronie sck.stargard.pl
KASA KINA
kasa.kina@sck.stargard.pl
tel. +48 91 577 13 93
Kasa kina czynna codziennie od godziny 11:00.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA