Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Serenada - spektakl

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury - Mała Scena Dodano:
Serenada - spektakl
Teatr Krzywa Scena zaprasza na spektakl „Serenada” w reżyserii Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz,

„Serenada” w reżyserii Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz,
Wystąpią aktorzy Teatru Krzywa Scena: Wioletta Jakubiak, Michalina Jakubiak, Emilia Chanczewska, Marta Zalas, Szymon Loduchowski, Piotr Linkowski.
Historia znana, stara jak świat - lis zakradający się do kurnika, bawi. Komizm jest tłem, które uwypukla tragizm, ukazując mechanizm manipulacji, osiągania celu za wszelką cenę i wszelkimi środkami, co może przerazić, a jednocześnie dać widzowi do myślenia. Kurnikiem rządzi Kogut: dumny, nieco despotyczny, gburowaty i mało wyrafinowany. Rządzi teoretycznie, bo nie łatwo rządzić kurami, z których każda ma własne zdanie i wyjątkowo silny charakter, reprezentując kobiece osobowości. Pozorną zgodę burzy zjawienie się okrytego złą sławą Lisa. A zła sława działa na płeć piękną jak afrodyzjak. Czy Lis, wirtuoz uwodzenia i aktor gry na śmierć i życie, odejdzie z pustymi rękami, czy może kogoś uwiedzie?  Zobaczcie sami. Zapraszamy serdecznie.

Bilety w cenie: 8 zł dostępne w kasie SCK
KASA KINA: kasa.kina@sck.stargard.pl, tel. +48 91 577 13 93
Czynna na 1 godzinę przed każdym seansem.

Dołącz do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/2046864328938439/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA