Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości”

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury - kino Dodano:
André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości”

Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza na koncert André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” . Retransmisja z Maastricht odbędzie się w piątek 28 września 2018, godzina 19.00.

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.
 

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.
 

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.
 

Bilety w sprzedaży 30 zł ulgowy, 365 zł normalny. W dniu retransmisji 40 zł.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa)

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA