Dzisiaj jest: 21.9.2019, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Marcin Momot - Elektrycznie / koncert

Data wydarzenia: Lokalizacja: Młodzieżowy Dom Kultury Dodano:
Marcin Momot - Elektrycznie / koncert

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na koncert w wykonaniu Marcina Momota na gitarze elektrycznej. Usłyszymy repertuar światowej sławy muzyków!

Marcin jest stypendystą Prezydenta Miasta Stargard oraz Enea Akademia Talentów. W wieku 11 lat rozpoczął przygodę z gitarą w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie pod kierunkiem Jacka Jankowskiego. Jest fanem muzyki heavy metalowej. Jako młody talent w 2016 r. dostał się do finału ogólnopolskiego konkursu konfrontacji gitarowych w Płocku. To także uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Stargardzie w klasie kontrabasu, gdzie również odnosi sukcesy. Czynnie bierze udział w koncertach. 

Najważniejszym osiągnięciem Marcina był udział w finale konkursu ogólnopolskich konfrontacji gitarowych w Płocku 2017 gdzie zajął trzecie miejsce (brązową strunę). W swoim finałowym wystąpieniu wykonał utwory znanego wirtuoza gitary elektrycznej: Joe Satriani - Starry Night i Always with me always with you. 

Co się dzieje poza graniem? Marcin od 4 roku życia uprawia karate shotokan w klubie shobu-kan, jako zawodnik kadry klubowej.

WSTĘP WOLNY!

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Senioriada 2019 - DKK. GALERIA