Dzisiaj jest: 18.1.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

KABARET "PERŁY Z ODRY" w Piwnicy TPS

Data wydarzenia: Lokalizacja: Piwnica TPS (pod ratuszem) Dodano:
KABARET "PERŁY Z ODRY" w Piwnicy TPS
W sobotę 17 lutego o godz. 19 po raz pierwszy na piwnicznych deskach wystąpi kabaret "Perły z Odry".
Tę stosunkowo młodą formację tworzą znani artyści z kręgu Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Siłę tego eksperymentalnego, po części, zespołu  typu "All Stars" stanowią mocne indywidualności artystyczne jego członków oraz odmienne doświadczenia sceniczne wyniesione z różnych kabaretów, w których na co dzień występują.

I tak: Małgorzata SZAPOWAŁ w "Słoiczku po Cukrze" (wcześniej "Szum"), Bartosz KLAUZIŃSKI w "K2" (Babeczki z Rodzynkiem, "Hlynur"), Jarosław M. SOBAŃSKI w "Kabarecie Zachodnim" (Słuchajcie) i tuz nad tuzy - Władysław SIKORA (w nieistniejących :"Adim", "Adinie" i legendarnym "Potem").   

Sami artyści odżegnują się od określeń typu supergrupa, twierdzą Oni, że jedynie "działają świątecznie na obrzeżach kabaretowej codzienności, gdyż to się wykonawcom i widzom należy".

"PERŁY Z ODRY" zbierające wśród widzów i w środowisku świetne opinie, pokażą nam program "Deja vu".
Klasa artystów i rzadkość występów tego Kabaretu (absorbujące występy w "rodzimych" formacjach) czyni ten  wieczór prawdziwą gratką dla wyrobionej piwnicznej publiczności. To prawdziwa okazja i świetna zabawa zarazem.

Bilety w cenie 30 zł - normalny i 25 zł - ulgowy do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej Rynek Staromiejski 4 lub (o ile wystarczy) przed występem.


Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
27. Finał WOŚP - GALERIA