Dzisiaj jest: 20.6.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

XV Jubileuszowy Jarmark Wsi Zachodniopomorskiej ZŁOTA DYNIA 2017

Data wydarzenia: Lokalizacja: Amfiteatr i Promenada w Morzyczynie Dodano:
XV Jubileuszowy Jarmark Wsi Zachodniopomorskiej ZŁOTA DYNIA 2017
Już w najbliższy weekend (16-17 września) rozpoczyna się XV Jubileuszowy Jarmark Wsi Zachodniopomorskiej "ZŁOTA DYNIA 2017". W tym roku formuła Jarmarku została rozszerzona o dodatkowy dzień (16.09.), w którym odbędzie się m.in. I Festiwal Zespołów Ludowych "Pomerania 2017". Dodatkowo w sobotę odbędzie się "II Miedwiański Maraton Kajakowy" na dwóch dystansach (18 km i 5 km) - zapisy jeszcze trwają oraz "Regaty we Mgle" w klasie Omega i Turystycznej - zapisy od godz.8.00. do 9.30. w siedzibie Klubu Żeglarskiego Jomitoka.

Oprócz tradycyjnego już Jarmarku (jednego z największych w naszym województwie), Festiwalu Zespołów Ludowych oraz wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na Jeziorze Miedwie organizatorzy zapraszają również wszystkich miłośników muzyki na żywo - w sobotę na scenie Amfiteatru w Morzyczynie, po przesłuchaniach festiwalowych, wystąpi zespół MEGITZA (world music, folk, jazz) natomiast w niedzielę zagra LOS CAFE, czyli projekt muzyczny szczecińskiego akordeonisty Krzysztofa Baranowskiego, do którego zaprosił wybitnego gitarzystę Maćka Kazubę oraz Janusza Jędrzejewskiego (bass) oraz Ireneusza budnego (instrumenty perkusyjne). Los Cafe zaprezentuje się w repertuarze bolero, tango i musette.

Jarmark zakończy koncert żywiołowej kapeli góralskiej GORALSKA HORA, autorów m.in. muzyki do znanego telewizyjnego serialu "Szpilki na Giewoncie".

Organizatorem Jarmarku jest Koło Gospodyń Wiejskich Morzyczyn-Zieleniewo oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance.
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dni Stargardu - Dzień sportu - GALERIA cz.2