Dzisiaj jest: 24.7.2017, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

„Od La scali do Broadwayu”

Data wydarzenia: Lokalizacja: Teatr Letni w Parku Chrobrego Dodano:
„Od La scali do Broadwayu”

Koncert „Od La scali do Broadwayu” w wykonaniu zespołu I CANTANTI ENSEMBLE działającego przy Towarzystwie Muzycznym Schola Cantorum Posnaniensis. Zespół zaprezentuje program składający się z:
•    Części pierwszej  operowo-operetkowej oraz znane neapolitańskie melodie,
•    Części drugiej  musicalowej
BARBARA TRITT – sopran. W swoim dorobku koncertowym ma liczne recitale solowe w Polsce i za granicą. Specjalizuje się także w wykonawstwie muzyki współczesnej wykonując partie solowe w dziełach sakralnych, cykle pieśni. Od lat bierze udział w licznych projektach kompozytorskich oraz nagraniach płytowych.
IZABELA KLRYLUK – sopran. Absolwentka Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej w Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w klasie dyrygentury prof. Magdaleny Wadowickiej - Mackiewicz oraz Absolwentka  Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej w klasie śpiewu prof. Jadwigi Załęskiej - Tritt w Poznaniu. Stypendystka Prezydenta Siedlce. 
ŁUKASZ TROCHIMIAK – tenor. Absolwent studiów pierwszego stopnia na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej w klasie dyrygowania dr Pawła Łuczaka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu oraz Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu w klasie śpiewu prof. Jadwigi Gałęskiej – Tritt. Jest członkiem Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorum Posnaniensis, z którym brał i wciąż bierze udział w licznych projektach.
DAMIAN SUCHOŻEBRSKI – bas/baryton. Prowadzi szeroką działalność koncertową, zarówno jako solista jak i kameralista. Jest artystą Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorum Posnaniensis w Poznaniu biorąc udział w wielu projektach koncertowych.  
SZYMON TRITT – fortepian. Magister sztuki Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, specjalność – organy, śpiew solowy, oraz filii w Szczecinie, specjalność – fortepian. Uczestnik kursów wokalnych i organowych w Polsce i za granicą.

Organizator: Stargardzkie Centrum Kultury

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.