Dzisiaj jest: 24.7.2017, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Wieczór z kabaretami.

Data wydarzenia: Lokalizacja: Teatr Letni w Parku Chrobrego Dodano:
Wieczór z kabaretami.


Wieczór kabaretowy z udziałem Kabaretów „Weźrzesz” i „Dno”

Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Śmiechem, Ryjek, Sabat Czarownic, Kabaretowe Wakacje z Duchami, Świętokrzyska Gala Kabaretowa, Płocka Noc Kabaretowa, Dzięki Bogu Już Weekend czy Kabaret na Żywo. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość owiana inteligentnym żartem z mocnymi pointami. Kabaret Weźrzesz tworzą: Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegoś dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasie. Anetka Kwapisz - w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, współautorka skeczów, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece. Kasia Pająk - tourmanager, dżingiel finger, facebook maker, instaloader i nadworny grafik kabaretu. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi "Wszystko będzie dobrze" po czym mdleje.

Kabaret „DNO” powstał w czerwcu 1996 roku w Dąbrowie Górniczej. Założony przez Jarosława Cybę. Kabaret od początku mocno wyróżniający się na tle innych obecnych form kabaretowych, przez nietypowe podejście do rekwizytów i gadżetów obecnych na scenie. Kabaret „DNO” tworzą Jarek Cyba „SZEF” trzon i siekacz kabaretu. Autor 99% rekwizytów i ponad 150% innych rzeczy niezbędnych do zagracenia każdego strychu. Reżyser także, jak się nudzi ma też rodzinę. Wojciech Stala „człowiek bandaż” chodząca empatia i do rany przyłóż, prywatnie jest taki sam... próbuje śpiewać... a tak naprawdę wydaje dźwięki niedostępne w naturze. Adam Mrozewicz „zakochany w żaglach” jego ponętne spojrzenie i lekki uśmiech jest w stanie zdominować kobiecą stronę każdego mężczyzny.


Organizator: Stargardzkie Centrum Kultury

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.