Dzisiaj jest: 9.12.2022, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Scena Stargardzkiego Centrum Kultury: Maciej Maleńczuk ? Klauzula sumienia

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury Dodano:
Scena Stargardzkiego Centrum Kultury: Maciej Maleńczuk ? Klauzula sumienia

Maciej Maleńczuk – Klauzula sumienia.
 

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji – nie zawsze miłych.
 

Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.  Koncert promujący album Klauzula sumienia, na którym nie zabraknie również największych pieśni artysty: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy poprzednich tras koncertowych jak Maleńczuk gra Młynarskiego, czy Maleńczuk+, Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas).
 

Zapraszamy na blisko dwugodzinną, muzyczną podróż!

Bilety do nabycia: https://teatralni.pl/stargard/sck.stargard.plkupbilecik.plcopa.pl, kasa kina SCK. 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Parada Mikołajów. Galeria